Jeżeli na twoim poddaszu

Jest ciepło latem i chłodno zimą

Wieje spod halogenów i gniazd kontakotwych

Podejrzewasz że miałeś kunę, która uszkodziła izolację

Woda skrapla się przy oknach

Z upływem czasu zauważyłeś spadek izolacyjności spowodowany obsunięciem lub obwiśnięciem wełny

Jeśli zauważyłeś jeden z powyższych objawów na swoim poddaszu lub po prostu płacisz zbyt wysokie rachunki za ogrzewanie to mamy roziązanie na skuteczne pozbycie się problemu.

DOCIEPLENIA

Jesteśmy wykonawcami specjalizującymi się w izolacjach maszynowych budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, mniejszych i większych inwestycji, nowo powstałych i naprawie istniejącego ocieplenia. Nasze doświadczenie, wiedza i sprzęt pozwala nam podejmować trudne i niestandardowe prace. Zapewniamy najwyższą jakość usług przy atrakcyjnych cenach.

Posiadamy Licencję na wykonywanie docieplenień granulatem ROCKWOOL.

Pomagamy ludziom zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię, a jednocześnie cieszyć się wygodniejszym domem latem i zimą.

Niezależnie od Twoich potrzeb możesz nam zaufać, oferujemy wysokiej jakości produkty i usługi.

Izolacja oferuje wiele korzyści. Oprócz oszczędności na rachunkach za energię i komfortu w domu, w znacznym stopniu przyczyniasz się do ochrony środowiska. Dobrze izolowany dom oznacza mniej spalonego gazu ziemnego, mniej spalanego węgla, i większe korzyści dla naszego środowiska każdego roku! Pieniądze, które oszczędzasz na rachunkach, stają się dochodami, które możesz wydać gdzie indziej, a tym samym pomagasz naszej gospodarce. Izolacja, szczególnie celuloza, pomaga również w naszych wysiłkach związanych z recyklingiem. Wszyscy wygrywamy. Niezależnie od tego, czy korzystasz z naszej firmy, czy innej, ociepl swój dom, to jedna z najlepszych inwestycji, którą kiedykolwiek zrobisz.

Termoizolacja metodą wdmuchiwania (blow-in)

Pozwala na dotarcie do każdej przestrzeni, w której nie jest możliwe ułożenie izolacji w sposób tradycyjny. Docieplanie polega na wdmuchaniu izolacji w postaci sypkiej za pomocą agregatu podającego materiał pod ciśnieniem wężem przesyłowym.

Materiał podawany jest pod ciśnieniem, co zapewnia dotarcie granulek w każdy zakamarek, przez wykonane niewielkie otwory techniczne. Każda pusta przestrzeń pod płytami G-K jest wypełniona materiałem ociepleniowym. Jeśli więc docieplamy poddasze już zamieszkałe, nie trzeba demontować płyt, którymi wykończone są skosy. Praca przebiega bardzo szybko (w ciągu jednego dnia można pokryć nawet kilkaset metrów kwadratowych powierzchni dachu, podłogi czy innego obszaru).

Materiał izolacyjny który świetnie sprawdza się w tego typu pracach ze względu na swoje właściwości to Ekofiber.

AGEARENT SP. Z O.O.